ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Агентський договір на пошук покупців (клієнтів) з правом створення власної структури

295.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 8
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Зразок агентського договору на пошук покупців (клієнтів) з правом створення власної структури.

Даний зразок договору регламентує відносини між агентом та принципалом (власником бізнесу) посередницку діяльність направлену на пошук покупців (клієнтів), інформування клієнтів про продукцію принципала, розвиток і підтримку мережі покупців, у тому числі створення власної структури шляхом залученні інших агентів, з метою збільшення обсягів збуту продукції принипала.

Якщо Вам необхідний інший зразок агенського договору, то його можна замовити в Адвокатському бюро “Довженко та партнерни” в онлайн-чаті нашого сайту. 

З повагою, адміністрація сайту.

 

Зразок агентського договору складається з наступних розділів:

 1. ГЛОСАРІЙ
 2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
 3. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ АГЕНТА
 4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КОМПАНІЇ
 5. КВАЛІФІКАЦІЙНІ РІВНІ І ОПЛАТА АГЕНТУ
 6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
 7. ЗМІНА І ПРИПИНЕННЯ ДОГОВОРУ
 8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
 9. ПОСВІДЧЕННЯ І ГАРАНТІЇ
 10. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
 11. ЗАКЛЮЧНІ УМОВИ

 

Агентський договір

на пошук покупців (клієнтів) з правом створення власної структури

№ ____

м. ____                                                                                                         “___” ______202_р.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «___________» в особі директора ______________, що діє на підставі Статуту, іменоване в подальшому «Компанія», з одного боку, та Фізична особа-підприємець ______________________________ (ідентифікаційний код ______________), що діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, іменований надалі «Агент», з іншого боку, уклали цей Договір про наступне:

1. ГЛОСАРІЙ

1.1. Агент – позаштатний консультант Компанії у статусі фізичної особи підприємця з відповідними видами діяльності, який уклав з нею цей Договір і здійснює на цій основі самостійну підприємницьку діяльність, спрямовану на:

1.1.1. пошук покупців (клієнтів), інформування їх про Продукцію Компанії;

1.1.2. розвиток і підтримка мережі його Покупців, у тому числі створення власної Структури шляхом залученні інших Агентів.

1.2. Структура – всі Агенти, що залучені тим чи іншим Агентом. Структура має лінійну схему побудови.

1.3. Лінійна схема побудови структури складається з:

Перша Лінія – всі Агенти, що знаходяться під безпосередньою координацією того чи іншого Агента.

Друга Лінія – всі Агенти, безпосередньо координовані Агентом Першої Лінії відповідної Структури.

Третя Лінія – всі Агенти, безпосередньо координовані Агентом Другої Лінії відповідної Структури.

N-а Лінія – всі Агенти, безпосередньо координовані Агентом Лінії «N – 1» відповідної Структури.

1.4. CV – вживана, в числі інших, одиниця оцінки вартості продукту. Кожному продукту присвоюється певна кількість CV. Показник CV застосовується також для оцінки результату Діяльності Агента та успішності просування продукції Компанії.

1.5. Особистий Об’єм – виражений в CV обсяг продажів, зроблених покупцями, безпосередньо залученими Агентом, або самим Агентом.

1.6. Структурний Обсяг – виражений в CV обсяг продажів, зроблених покупцями, залученими Структурою Агента.

1.7. Кваліфікація (Кваліфікаційний Рівень) – статус Агента, досягнутий їм на той чи інший календарний місяць (або інший період часу) відповідно до положень цього Договору (і за умови неухильного дотримання зазначених положень) при виконанні ним визначених у цьому Договорі Кваліфікаційних Умов.

1.8. Кваліфікаційні Умови – вимоги цього Договору, які Агенту необхідно виконати для досягнення за той чи інший календарний місяць тій чи іншій Кваліфікації.

1.9. Оплата – періодично нарахована і виплачувана Компанією Агенту у відповідності до умов і положень цього Договору сума. Ця сума є оплатою за діяльність по просуванню продукції, виражену, в CV Особистого Обсягу Агента, а також в CV Структурного Обсягу Агента. Являє собою, як мінімум, суму Плати за Безпосереднє просування продукції та Плати за Керівництво та Навчання.

1.10. Плата за Безпосереднє просування продукції – частина Оплати, яка нараховується і виплачується Агенту Компанією відповідно до умов і положень цього Договору, за його Особистий Об’єм.

1.11. Плата за Керівництво та Навчання – частина Оплати, яка нараховується і виплачується Агенту Компанією відповідно до умов і положень цього Договору, за його Структурний Обсяг (Особистий Обсяг тих чи інших його Ліній).

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. В порядку та на умовах, передбачених цим Договором та чинним в Україні законодавством, Агент на платній основі здійснює діяльність направлену на пошук покупців (клієнтів), інформування їх про Продукцію Компанії, розвиток і підтримку мережі його Покупців, у тому числі створення власної Структури шляхом залученні інших Агентів, з метою збільшення обсягів збуту Продукції Компанії та як найширшого задоволення попиту споживачів Продукції Компанії.

2.2. Територія, в межах якої Агент здійснює діяльність – Україна.

2.3. Порядок здійснення Агентом діяльності:

2.3.1. Пошук для Компанію потенційних покупців Продукції Компанію;

2.3.2. Проведення особистих та групових консультацій про Продукцію Компанію;

2.3.3. Забезпечення підписання основного договору купівлі-продажу;

2.3.4.  Розвиток і підтримка мережі Покупців.

2.4. Керівництво та навчання інших Агентів здійснюється Компанією.

2.5. Компанія в свою чергу зобов’язується оплачувати Агенту за надані ним послуги та виконану роботу згідно плану, розміщеному на сайті Компанії: _________________.

2.6. Повноваження Агента на вчинення дій від імені Товариства підтверджуються виключно цим Агентським договором.

повний текст договору завантажиться після оплати

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Агентський договір на пошук покупців (клієнтів) з правом створення власної структури”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.