ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Агентський договір про надання послуг з продажу туристичних послуг

295.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Агентський договір про надання послуг з продажу туристичних послуг

Даний зразок агентського договору регламентує відносини між агентом та принципалом (власником бізнесу) посередницку діяльність направлену в сприянні укладенню угод купівлі-продажу послуг принципала (туристичних та супутніх послуг).

Якщо Вам необхідний інший зразок агенського договору, то його можна замовити в Адвокатському бюро “Довженко та партнерни” в онлайн-чаті нашого сайту. 

З повагою, адміністрація сайту.

 

Зразок агентського договору складається з наступних розділів:

 1. ПРЕАМБУЛА
 2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
 3. ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ. ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧА НАДАНИХ ПОСЛУГ
 4. ВАРТІСТЬ І ОПЛАТА ПОСЛУГ
 5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
 6. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
 7. ФОРС-МАЖОР
 8. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
 9. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
 10. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН

 

Агентський договір  №

про надання послуг комерційного посередництва

 м. ____                                                                                                          »__»_________ 202_ р.

 

ТОВ «_______________» (ліцензія на туроператорську діяльність від ___.___.201__ р., серія AВ № ______), платник податку на прибуток підприємств на загальних підставах, іменоване надалі «Замовник», в особі директора ___________., що діє на підставі Статуту, з однієї Сторони, та ТОВ «___________», платник податку на прибуток підприємств _______________, іменоване надалі «Агент», в особі ___________________, що діє на підставі Статуту, з іншої Сторони,

уклали даний Договір про нижченаведене:

ПРЕАМБУЛА

Метою укладення цього Договору є збільшення обсягів реалізації Замовником кінцевому споживачу туристичних та супутніх послуг, продаж яких є основним видом діяльності Замовника.

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  • Агент в порядку та на умовах, визначених цим Договором та чинним законодавством України, за агентську винагороду бере на себе зобов’язання надати Замовнику послуги в сприянні укладенню угод купівлі-продажу послуг Замовника (туристичних та супутніх послуг) з метою збільшення обсягів реалізації Замовником послуг.
  • Послуга з комерційного посередництва вважається наданою Агентом Замовнику в повному обсязі лише після продажу Замовником Туристичних та супутніх послуг (надалі — Послуг) кінцевому споживачу (покупцю).

 2.ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

 • Замовник зобов’язується:
  • Інформувати Агента про умови продажу Замовником Послуг та про зміни в них.
  • Надати Агенту право на користування системою пошуку і бронювання авіаквитків, доступ до якої має Замовник. На вимогу Агента встановити її на сайті Агента, або надати програмне забезпечення для самостійного встановлення Агентом такої системи пошуку і бронювання авіаквитків на своєму сайті.
  • Надати Агенту право на користування системою бронювання місць в готелях На вимогу Агента встановити систему бронювання місць в готелях на сайті Агента, або надати програмне забезпечення для самостійного встановлення Агентом такої системи пошуку і бронювання на своєму сайті.
  • Проводити рекламні компанії в засобах масової інформації, що спрямовані на поширення інформації про Послуги, які реалізуються Замовником, серед потенційний покупців.
  • Реалізувати Послуги покупцю, що був направлений Агентом у відповідності до умов продажу та нормативно-правовими актами України.
  • Сплатити Агенту відповідну агентську винагороду в розмірі і строки, що передбачені відповідними Додатками до даного Договору.
 • Агент зобов’язується:
  • Особисто виконувати дії (надавати послуги), передбачені даним Договором.
  • Здійснювати активний пошук потенційних покупців Послуг Замовника, проводити відповідні перемовини з такими покупцями.
  • Надавати потенційним покупцям достовірну інформацію про умови продажу Послуг Замовника, про особливості надання Послуг, в т.ч. що входить до вартості послуг, наслідки своєчасно неявки, відмови, ануляції бронювання, внесення змін у замовлення, інформацію про додаткові послуги (спеціальне харчування, додаткові ліжка, екскурсії тощо) та надавати іншу, визначену законодавством України, інформацію про Послуги Замовника.
  • У випадку отримання від Замовника будь-яких рекламних матеріалів, проводити їх розповсюдження серед потенційних покупців Послуг.
  • При бажанні потенційного покупця придбати Послугу спрямувати останнього за адресою Замовника (за необхідності супроводжувати), або на високому професійному рівні від імені Замовника самостійно забезпечити оформлення документів, необхідних для надання Послуги, здійснити відповідне бронювання.
  • Забезпечити створення бази даних, її збереження, користування та реєстрацію (у разі наявності персональних данних) бази данних покупців, а також конфіденційність інформації, яка стала відома Агенту внаслідок виконання цього Договору.

повний текст договору завантажиться після оплати

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Агентський договір про надання послуг з продажу туристичних послуг”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.