ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Апеляційна скарга на ухвалу суду про відмову у видачі дублікату виконавчого листа (з посиланням на судове рішення)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Обставини справи:

Ухвалою суду було відмовлено стягувачу в задоволенні заяви про видачу дублікату виконавчого листа.

Не погоджуючись з вказаною ухвалою, стягувач подав апеляційну скаргу, в якій поросив скасувати ухвалу суду та постановити постанову про задоволення заяви про видачу дублікату виконавчого листа.

Постановою Апеляційного суду було скасовано та ухвалено нове судове рішення, яким заяву  стягувача задоволено.

Довідка. Відповідно до статті 355 нового Цивільного процесуального кодексу України в редакції Закону України № 2147-VIII від 03 жовтня 2017 року, який набрав чинності з 15 грудня 2017 рок, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Одночасно, підпункт 15.5 пункту 15 Перехідних положень ЦПК України закріпив, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.

Придбати зразок заяви про видачу дублікату виконавчого документу (з посиланням на судове рішення)>>>

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Апеляційна скарга на ухвалу суду про відмову у видачі дублікату виконавчого листа (з посиланням на судове рішення)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.