ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір комерційної концесії (франчайзингу) і поставки

295.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Даний зразок договору комерційної концесії (фрайчайзингу) і поставки поєднує елементи договорів комерційної концесії та поставки. Сторони за договором іменуються партнерами. Договор містить  широкий обсяг прав та обов’язків сторін, партнер-1 (правоволоділець) зобов’язується надати партнеру-2 (користувачу) комплекс невиключних прав на логотип, консультаційні послуги, у тому числі керівництво з ведення бізнесу, керівництво по фірмовому стилю,  навчити персонал і т.ін. для створення підприємства, а також здійснювати поставку товарів для нього. Партнер-2 зобов’язується сплатити поставку і послуги, а також дотримуватися всіх рекомендацій Партнера-1 по реалізації проекту. Зразок договору може бути використаний як для оформлення партнерських відносин у будь-якій сфері бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір комерційної концесії (франчайзингу) і поставки”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.