ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір поставки на умовах DDP Інкотермс 2010

295.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір поставки на умовах DDP Інкотермс 2010

Договір поставки на умовах DDP Інкотермс 2010
Світ документів-онлайн

Даний зразок договору відповідає чинному законодавству України та є актуальним для використання у поточному році.

Зразок договору поставки на умовах DDP Інкотермс 2010 складається з наступних розділів:

 1. Предмет Договору
 2. Права та обов’язки Сторін
 3. Проведення розрахунків
 4. Приймання-передача Товару
 5. Умови поставки товару
 6. Відповідальність Сторін
 7. Форс-мажор 
 8. Вирішення спорів
 9. Термін дії даного Договору
 10. Гарантійні зобов’язання
 11. Прикінцеві положення
 12. Реквізити і підписи Сторін

Якщо Вам необхідний інший зразок договору, то його можна замовити в адвокатському бюро “Довженко та партнери”, в онлайн-чаті нашого сайту. 

З повагою, адміністрація сайту.

Партнер порталу “Світ документів-онлайн”: – Онлайн-платформа – ПРЯМІ ІНВЕСТИЦІЇ В БІЗНЕС

Умови поставки DDP Інкотермс 2010 – розшифровка «Delivered Duty Paid» named place of destination перекладається «Поставка з оплатою мита» вказана назва місця призначення означає, що продавець надасть минулий експортну та імпортну митну очистку, і готовий до розвантаження з прибулого транспортного засобу в розпорядження покупця в зазначеному місці призначення.

Розподіл ризиків і відповідальності за умовою DDP

Умови поставки DDP покладають на продавця нести всі ризики, пов’язані з транспортуванням товару до зазначеного пункту призначення.

Инкотермс 2010

Обов’язки по базисних умов поставки DDP (ДДП)

Продавець зобов’язаний нести всі витрати, пов’язані з транспортуванням товару, включаючи будь-які збори для експорту з країни призначення і для імпорту в країну призначення. Під словом «збори» тут мається на увазі відповідальність і ризики за проведення митного очищення, а також за оплату митних формальностей, митних зборів, податків та інших зборів.

Умови поставки DDP не можуть застосовуватися, якщо продавець прямо чи побічно не може забезпечити виконання імпортних митних процедур для ввезення товару. Якщо сторони бажають виключити із зобов’язань продавця сплату деяких витрат, що підлягають оплаті при імпорті (таких, як податок на додану вартість – ПДВ), це повинно бути чітко визначене в контракті купівлі-продажу.

Термін DDP може застосовуватися під час перевезення товару будь-яким видом транспорту, включаючи змішані перевезення. Під словом «перевізник» розуміється будь-яка особа, яка на підставі договору перевезення бере на себе зобов’язання забезпечити самому або організувати перевезення товару по залізниці, автомобільним, повітряним, морським і внутрішнім водним транспортом або комбінацією цих видів транспорту.

У той час як термін EXW Інкотермс 2010 покладає на продавця мінімальні обов’язки, термін базису поставки DDP передбачає максимальний обсяг обов’язків продавця. При намір сторін покласти на покупця всі ризики і витрати по виконанню імпортних митних формальностей для ввезення товару доцільно використовувати термін DAP Інкотермс 2010 або DAT Інкотермс 2010.

Инкотермс 2010

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір поставки на умовах DDP Інкотермс 2010”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.