ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір поставки на умовах СРТ (склад Покупця) у відповідності до Правил Інкотермс 2010

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір поставки на умовах СРТ (склад Покупця) у відповідності до Правил «Інкотермс» 2000 

Світ документів-онлайн

Даний зразок договору відповідає чинному законодавству України та є актуальним для використання у поточному році.

Зразок договору поставки на умовах СРТ (склад Покупця) у відповідності до Правил «Інкотермс» 2000 року складається з наступних розділів:

 1. ПРЕДМЕТ  ДОГОВОРУ
 2. КІЛЬКІСТЬ  ТА  ЯКІСТЬ  ТОВАРУ
 3. ТАРА, УПАКОВКА  ТА  МАРКУВАННЯ
 4. ЦІНА  ДОГОВОРУ  ТА  УМОВИ  ОПЛАТИ
 5. ЗАБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН
 6. УМОВИ  ТА  СТРОКИ  ПОСТАВКИ  ТОВАРУ
 7. ПОРЯДОК  ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ  ТОВАРУ
 8. ГАРАНТІЇ  ЯКОСТІ  ТОВАРУ
 9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ  СТОРІН
 10. ФОРС-МАЖОР
 11. ТЕРМІН  ДІЇ  ДОГОВОРУ 
 12. ПОРЯДОК  ВИРІШЕННЯ  СПОРІВ
 13. ЗАКЛЮЧНІ  ПОЛОЖЕННЯ
 14.  МІСЦЕ  ЗНАХОДЖЕННЯ  І  РЕКВІЗИТИ  СТОРІН

 

Ви можете придбати збірник договорів поставки (постачання)>>>

Умови поставки CPT Інкотермс 2010 року – це торговий термін міжнародних правил Інкотермс 2020 року, розшифровується «Carriage Paid To» named place of destination перекладається «Фрахт/перевезення оплачені до» вказана назва місця призначення – означає, що продавець вважається виконав свої зобов’язання з постачання тоді, коли він передав товар, випущений в митному режимі експорту, своєму перевізнику для перевезення до місця призначення.

Розподіл ризиків і відповідальності за умовою CPT

Згідно базису поставки CPT покупець бере на себе всі ризики втрати або пошкодження товару, як і інші витрати після передачі товару продавцем перевізнику, а не коли товар досягне місця назначенія. Термін CPT містить два критичних пункту, оскільки ризик і витрати переходять в двох різних місцях: ризик після завантаження товару в транспортний засіб, а витрати в місці призначення.

Инкотермс 2010

 

Обов’язки по базисних умов поставки CPT (СПТ)

Продавець зобов’язаний оплатити витрати і фрахт, необхідні для доставки товару у вказане місце призначення, виконати експортне митне оформлення для вивезення товару з оплатою експортних мит і інших зборів у країні відправлення, однак продавець не зобов’язаний виконувати митні формальності для ввезення товару, сплачувати імпортні мита або виконувати інші імпортні митні процедури при ввезенні. При намір сторін покласти на покупця витрати з доставки товару до місця призначення доцільно використовувати правило FCA Інкотермс 2010.

Термін CPT може бути використаний під час перевезення будь-яким видом транспорту, включаючи змішані перевезення. Під словом «перевізник» розуміється будь-яка особа, яка на підставі договору перевезення бере на себе зобов’язання забезпечити самому або організувати перевезення товару по залізниці, автомобільним, повітряним, морським і внутрішнім водним транспортом або комбінацією цих видів транспорту. У разі здійснення перевезення в узгоджений пункт призначення декількома перевізниками, перехід ризику відбудеться в момент передачі товару першому з них.

Инкотермс 2010

Ціна CPT, умови оплати і перехід права власності

Ціна CPT (CPT price) означає, що контрактна (інвойсової або митна) ціна за товар включає в себе суму вартості самого товару, експортного митного оформлення цього товару з оплатою експортних мит і інших зборів і вартості доставки (фрахту) до місця призначення.

Умови поставки CPT Інкотермс не вказують ціну за товар і спосіб оплати, не регламентують перехід права власності на товар або наслідки порушення договору. Ціна і перехід права власності повинні бути визначені в умовах договору купівлі-продажу. Торговий термін CPT вказує, яка зі сторін договору купівлі-продажу повинна здійснити необхідні для перевезення і митного оформлення дії, коли і де продавець передає товар покупцеві, а також які витрати несе кожна зі сторін.

Приклад терміна CPT в договорі поставки

Загальна вартість Товару, що поставляється за цим договором, становить 100 000 Євро на умовах поставки CPT Ташкент (Узбекистан) Інкотермс 2010.

За цим договором Продавець виробляє відвантаження Товару на умовах поставки CPT Ташкент (Узбекистан) Інкотермс 2010.

Право власності на поставлений Товар переходить від Продавця до Покупця після підписання акту прийому-передачі представниками сторін.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір поставки на умовах СРТ (склад Покупця) у відповідності до Правил Інкотермс 2010”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.