ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір поставки продукції на умовах СРТ Інкотермс 2020

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Зразок договору поставки продукції на умовах СРТ Інкотермс 2020

Ви можете прилбати збірник договорів поставки (постачання)>>>

договір поставки
Світ документів – онлайн

Даний зразок договору відповідає чинному законодавству України та є актуальним для використання у поточному році.

Умови поставки CPT Інкотермс 2010 і CPT Інкотермс 2020 по своїм змістом в основному ідентичні. Міжнародна торгова палата (ICC) з 2020 року не зобов’язує застосовувати нові правила Інкотермс 2020 року, а лише рекомендує їх до використання, тому в міжнародних контрактах можна посилатися на правила Інкотермс 2010, а також на правила Інкотермс 2000 або навіть на більш ранні версії Інкотермс. Раніше замість терміна CPT використовувався базис поставки базис поставки DCP (Доставка оплачена). Перша згадка про умови поставки DCP було в Інкотермс 1953, і було змінено в Інкотермс-1990 на існуючий базис CPT.

Згідно базисних умов поставки CPT Інкотермс 2020 року, продавець зобов’язаний оплатити витрати і фрахт, необхідні для доставки товару у вказане місце призначення, виконати експортне митне оформлення для вивезення товару з оплатою експортних мит і інших зборів у країні відправлення, однак продавець не зобов’язаний виконувати митні формальності для ввезення товару, сплачувати імпортні мита або виконувати інші імпортні митні процедури при ввезенні. При намір сторін покласти на покупця витрати з доставки товару до місця призначення доцільно використовувати правило FCA Інкотермс 2020.

ДОГОВІР ПОСТАВКИ ПРОДУКЦІЇ № – _

(Зразок)

м. Київ                                                                                                                       ____ ____________  202_р.

Публічне акціонерне товариство «______________», що діє від імені та в інтересах Публічного акціонерного товариства «_____________», іменоване надалі «ЗАМОВНИК», в особі Голови правління __________________, який діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та Приватне Акціонерне Товариство «__________», іменоване надалі “ПОСТАЧАЛЬНИК”, в особі Голови правління ______________, який діє на підставі Статуту, з іншої сторони, разом Сторони уклали даний Договір про наступне:

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ 

1.1.“ПОСТАЧАЛЬНИК” зобов’язується   поставити   та   передати у власність,   а “ЗАМОВНИК”  прийняти  та  оплатити   Продукцію,   найменування,  марка  й  кількість якої вказується в специфікації, яка є невід’ємною частиною Договору, на умовах, що викладені у цьому Договорі.

1.2.Виробники продукції: _____________________________.

  1. ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ та ГАРАНТІЙНІ ТЕРМІНИ.

2.1. Якість Продукції, яка поставляється ПОСТАЧАЛЬНИКОМ, повинна відповідати вимогам державних стандартів, шо діють в Україні та нормативно-технічній документації, зазначеній в Специфікації №1 до даного Договору.

2.2. Підтвердженням якості Продукції з боку ПОСТАЧАЛЬНИКА є наступні документи:

  • копія сертифікату   відповідності   по   системі   сертифікації  УкрСЕПРО   на  бланку Держспоживстандарт №UА1.___________ ( на поз. ________0 специфікації №1);
  • копія сертифікату   відповідності   по   системі   сертифікації  УкрСЕПРО   на  бланку Держспоживстандарт №UА1.___________ ( на поз. ________0 специфікації №1);
  • 11-12специфікацІЇ.№І);
  • паспорт;
  • керівництво з експлуатації.

2.3. Гарантійний термін експлуатації складає: (на поз.______ специфікації №1) – 30 місяців від дати введення в експлуатацію, але не більше 39 місяців від дня виготовлення; (на поз.______ специфікації №1) – 12 місяців від дня введення в експлуатацію, але не більше 24 місяців від дня відвантаження споживачу.

2.4. Дата виготовлення Продукції: не раніше __________.

У випадку порушення цієї умови, ЗАМОВНИК має право не приймати продукцію від ПОСТАЧАЛЬНИКА.

2.5. Продукція, що постачається, не перебувала в експлуатації і не порушені терміни та умови зберігання.

2..6 Вхідний контроль, приймання  по якості,  комплектності,  кількості,  асортименту

Продукції проводиться кінцевим одержувачем, згідно із вимогами  ГОСТ 24297-87. ЗАМОВНИК має право проводити перевірку технології виробництва Продукції та приймання її по якості у виробника з використанням виробничого обладнання.

(повний текст завантажится після його полати)

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір поставки продукції на умовах СРТ Інкотермс 2020”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.