ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір поставки вентиляційного обладнання на умовах FCA Інкотермс 2020

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір поставки вентиляційного обладнання на умовах FCA Інкотермс 2020 (з зазначенням ціни обладнання в окремому рахунку)

 

Даний зразок договору відповідає чинному законодавству України та є актуальним для використання у поточному році.

Зразок договору поставки вентиляційного обладнання на умовах FCA Інкотермс 2020  складається з наступних розділів:

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
  2. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОСТАВКИ ТОВАРУ
  3. ВАРТІСТЬ ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
  4. ПРИЙОМ ТОВАРУ ТА ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ
  5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
  6. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
  7. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
  8. ЗАКЛЮЧНІ УМОВИ
  9. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН

Якщо Вам необхідний інший зразок договору, то його можна замовити в адвокатському бюро “Довженко та партнери”, в онлайн-чаті нашого сайту.

З повагою, адміністрація сайту.

Ви можете придбати збірник договорів поставки (постачання)>>>

Обов’язки за умовами поставки FCA (ФВА)

Умови поставки FCA Інкотермс 2020 покладають на продавця обов’язки щодо завантаження товару на транспорт в узгодженому місці відправки і по виконанню експортних митних процедур для вивезення товару з оплатою експортних мит і інших зборів.

Однак продавець не зобов’язаний виконувати митні формальності для ввезення товару, сплачувати імпортні мита або виконувати інші імпортні митні процедури при ввезенні.

Про намір сторін покласти на продавця витрати з доставки товару до покупця доцільно використовувати правило CPT Інкотермс 2020.

У правила FCA Інкотермс 2020 є два можливих місця відправлення товару.

Перший варіант – це місце, яке належить продавцю (наприклад, його склад, магазин, завод). Відвантаження вважається завершеною, коли товар фізично занурений на транспортний засіб покупця або переданий кур’єру, шляхом передання призначеному покупцем.

Другий варіант стосується місця, яке не належить продавцю (наприклад, ж/д термінал, морський порт, аеропорт). У такому випадку вважається, що відвантаження відбулася після того, як товари були передані перевізнику з транспортного засобу продавця, що доставляє товар на місце відвантаження. Слід зазначити, що вивантаження товарів з транспорту продавця не входить в його обов’язки.

Продавець зобов’язаний надати покупцеві будь-яку інформацію, пов’язану з вимогами безпеки при транспортуванні товару, а покупець повинен забезпечити здійснення перевезення товару власним транспортом, або перевізником за контрактом за свій рахунок з зазначеного місця відвантаження.

Якщо покупець дав вказівку своєму перевізнику видати транспортний документ продавцеві, наприклад, коносамент з відміткою «на борту» або авіанакладну, то перевізник повинен надати повний комплект оригіналів транспортних накладних продавцю.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір поставки вентиляційного обладнання на умовах FCA Інкотермс 2020”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.