ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про передачу права власності на знак для товарів і послуг

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Згідно із Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» знак – позначення, завдяки яким товари та послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших осіб, при цьому безпосереднім об’єктом знака може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень. Такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, у тому числі власні імена, літери, цифри, зображувальні елементи, кольори та комбінації кольорів, а також будь-яка комбінація таких позначок.

Правова охорона знаку для товарів і послуг надається в разі реєстрації знака як такого в установленому порядку та отримання спеціального свідоцтва про реєстрацію. Право власності на знак засвідчується свідоцтвом. Термін дії свідоцтва становить 10 років від дати подання заявки про реєстрацію і продовжується за клопотанням власника свідоцтва щоразу ще на 10 років, за умови сплати збору.

Нижче пропонується шаблон договору для оформлення відносин з передачі прав власності (відчуження) вже зареєстрованого знака для товарів і послуг.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про передачу права власності на знак для товарів і послуг”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.