ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності на корисну модель

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Згідно із Законом України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» винахід (корисна модель) – результат інтелектуальної діяльності людини в будь-якій сфері технології, наприклад, продукт (пристрій, речовина, штам мікроорганізму, культура клітин рослини та тварини тощо ), процес (спосіб), а також нове застосування відомого продукту чи процесу.

Правова охорона надається корисній моделі за умови отримання патенту на неї, при цьому, правом на отримання патенту володіє автор або особа, яка правомірно володіє правами на корисну модель.

Нижче пропонується шаблон договору про передачу прав на вже запатентовану корисну модель.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності на корисну модель”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.