ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір зберігання майна на товарному складі та акт приймання-передачи майна на зберігання (3 варіант)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 8
Перелік документів:4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

За договором складського зберігання одна сторона (зберігач) зобов’язується зберігати товар, переданий їй поклажедателем, і повернути цей товар у схоронности. Договір складського зберігання укладається в письмовій формі. Письмова форма договору складського зберігання вважається дотриманою, якщо прийняття товару на склад посвідчено складсь­ким документом.

Приймання і зберігання товарів, що стосується умов зберігання, то слід зазначити, що оскільки договір зберігання відповідно до статті 942 ЦКУ зобов’язує зберігача застосовувати всі міри, установлені договором, законом, іншими актами цивільного законодавства, для забезпечення схоронності речі в договорі також можна вказати конкретні заходи, які повинен прийняти зберігач для забезпечення схоронності речі. Приміром, підтримка необхідної температури або вологості в приміщенні і т.д.

В договорі (за необхідності і залежно від властивостей товару) необхідно вказати умову, в якій чітко формулюється порядок повідомлення адміністрації зберігача про надання права на одержання товару третіх осіб (осіб, що не представляють зберігача і поклажодавця) і якими документами мають бути підтверджені їхні повноваження. Ще під час обговорення умов договору зберігання сторони повинні чітко визначити і детально регламентувати, яким чином і ким буде проводитися приймання товару при його надходженні до зберігача (на склад) і яким чином буде здійснюватися перевірка товару під час зберігання.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір зберігання майна на товарному складі та акт приймання-передачи майна на зберігання (3 варіант)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.