ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір зберігання особистого майна працівника з правом використання

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Перелік документів:2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Ситуація, коли працівник надає особисті речі у тимчасове користування підприємству, може статися, наприклад, коли працівнику необхідно поліпшити умови праці, але в кошторисі відповідні витрати не передбачені.

Особисті речі працівника, які використовуються в підприємстві, повинні бути відображені в обліку.

Без документального оформлення факту передачі в користування підприємству особистого майна працівника довести, що майно належить саме працівнику, практично неможливо. Саме тому у таких випадках необхідно укладати договір зберігання особистого майна працівника з правом використання.

Крім того, може виникнути ситуація, коли установі потрібно понести витрати на обслуговування особистого майна працівника (наприклад, заправити картридж для принтера). За наявності укладеного договору зберігання особистого майна працівника з правом використання та коштів, передбачених у кошторисі на такі витрати, законодавство не забороняє їх здійснити.

Підставою для бухгалтерського обліку майна, зазначеного в договорі зберігання особистого майна працівника з правом використання, буде Акт приймання-передачі до договору. Такий Акт обов’язково повинен містити дату передачі особистих речей в користування підприємстві, перелік та їх вартість.

Якщо майно (речі), що передається, нове, визначити його вартість можна на підставі документів на їх придбання, але в будь якому разі вартість встановлюється за домовленістю підприємства і працівника на підставі цін на аналогічні товари та з урахуванням зносу.

Порядок укладання договору зберігання регулює главою 66 Цивільного кодексу України.

За договором зберігання одна сторона (підприємство) зобов’язується зберігати майно, передане другою стороною (працівником), і в зазначений термін повернути його збереженим. Особливість договору в цьому випадку-окремо надане право використовувати предмет зберігання в діяльності. Договір зберігання уданому випадку обов’язково укладають у письмовій формі на безоплатній основі. Підприємство і працівник можуть зазначити термін, на який передається майно. Якщо термін в договорі не буде зазначений – договір буде вважатися безстроковим, а повернути майно підприємство в такому випадку зобов’язано на вимогу працівника.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір зберігання особистого майна працівника з правом використання”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.