ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Колективний договір підприємства

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Колективний договір підприємства

Колективний договір підприємства

Колективний договір укладається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин і узгодження інтересів трудящих, власників та уповноважених ними органів.

Даний зразок колективного договору передбачає наступні розділи:

 1. Загальні положення
 2. Організація виробництва, праці, забезпечення зайнятості
 3. Нормування і оплата праці, встановлення норми, системи, розмірів заробітної плати й інших видів трудових виплат
 4. Встановлення гарантій, компенсацій і пільг
 5. Режим роботи, тривалість робочого часу і відпочинку
 6. Прийом і звільнення працівників
 7. Умови і охорона праці
 8. Соціальні пільги і гарантії.
 9. Гарантії діяльності представницьких організацій працівників
 10. Відповідальність Сторін, вирішення спорів.
 11. Прикінцеві положення

Колективний договір (на прикладі підприємства, де відсутня профспілкова організація) 48 грн.

Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи.

Колективний договір може укладатися в структурних підрозділах підприємства, установи, організації в межах компетенції цих підрозділів.

Колективний договір укладається між власником або уповноваженим ним органом (особою), з однієї сторони, і первинною профспілковою організацією, які діють відповідно до своїх статутів, а у разі їх відсутності – представниками, вільно обраними на загальних зборах найманих працівників або уповноважених ними органів, з другої сторони.

Якщо на підприємстві, в установі, організації створено кілька первинних профспілкових організацій, вони повинні на засадах пропорційного представництва (згідно з кількістю членів кожної первинної профспілкової організації) утворити об’єднаний представницький орган для укладення колективного договору. В цьому разі кожна первинна профспілкова організація має визначитися щодо своїх конкретних зобов’язань за колективним договором та відповідальності за їх невиконання. Первинна профспілкова організація, що відмовилася від участі в об’єднаному представницькому органі, позбавляється права представляти інтереси працівників при підписанні колективного договору.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Колективний договір підприємства”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.