ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про стягнення коштів за договором по виготовленню та встановленню метало-пластикових конструкцій/вікон (з посиланням на рішення суду)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 11
Кількість файлів:1
Перелік документів:4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Онлайн-сервіс юридичних документів пропонує якісні зразки позовних заяв, підготовлені досвідченими юристами та адвокатами із власної та загальної практики.

Якщо  Ви не знайдете необхідну позовну заяву, напишіть нам про це в онлайн-чаті і ми підготовим договір по стандартній ціні нашого сервісу.

У даному файлі знаходиться: позовна заява з посиланням на судове рішення, заява про вжиття заходів забезпечення позову, попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи та довідка про підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Фабула справи.

Позивач звернувся в суд з позовом про стягнення з відповідача коштів за договором про виконання робіт та судових витрат.

Між позивачем та відповідачем –фізичною особою підприємцем було укладено договір про виконання робіт. За даним договором відповідач зобов’язався за рахунок позивача виконати роботи по виготовленню та встановленню метало-пластикових конструкцій (вікон) у кооперативному будинку.

Відповідно умов договору позивач оплатив авансовий платіж на користь відповідача та оплатив частину останнього платежу за договором. Проте відповідач не виконав умови договору, а саме не виготовив та не встановив вироби у будинку.

Окрім того відповідач припинив свою підприємницьку діяльність про що   зареєстровано у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.  Про припинення підприємницької діяльності відповідач не повідомив позивача, а відтак, дана обставина є підтвердженням того, що відповідач передчасно знав, що не буде виконувати договір.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про стягнення коштів за договором по виготовленню та встановленню метало-пластикових конструкцій/вікон (з посиланням на рішення суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.