ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання недійсними договору відступлення права вимоги за кредитним договором та договору відступлення права вимоги за договором іпотеки (з посиланням на рішення суду)

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 9
Кількість файлів:1
Перелік документів:3
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про визнання недійсними договору відступлення права вимоги за кредитним договором та договору відступлення права вимоги за договором іпотеки

Фабула справи.

Між банком та позивачем було укладено кредитний договір. В якості забезпечення виконання зобов’язань за кредитним договором між банком та позивачем був укладений договір іпотеки за яким позивач передав в іпотеку власну квартиру.

Згодом банк відступив право вимоги за кредитним договором фінансової компанії на підставі укладеного між ними договору факторингу. Також було відступлено право вимоги за іпотечним договором.

В подальшому фінансова компанія відступила фізичній особі належне право вимоги за кредитним договором та за договором іпотеки.

Позивач  вважає, що жодних законних підстав для укладання між фінансовою компанією та фізичною особою договорів про відступлення права вимоги за кредитом та іпотечним договором немає і є неправомірним, виходячи з того, що згідно ст. 1054 ЦК України визначено перелік осіб, які можуть бути кредитодавцями в кредитних правовідносинах. Такими є банк або інша фінансова установа. Цей перелік є вичерпним. Таким чином фізична особа не може кредитодавцем в кредитних правовідносинах.

Судом позовну заяву було задоволено в повному обсязі.

Окрім позовної заяви у файлі знаходяться наступні зразки документів та інформація:

  • Довідка про те, що позивачем не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
  • Попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи.
  • Клопотання про витребування документів.
  • Посилання на рішення суду знаходиться у тесті позову.