ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про перегляд заочного рішення з посиланням на судові рішення

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Фабула справи:

Інформацію стосовно примусового стягнення за виконавчим листом, виданим судом відповідач дізнався коли на адресу підприємства, в якому він працює надійшов лист від виконавчої державної служби з копією постанови про звернення стягнення на заробітну плату та інші доходи боржника.

Про наявність заочного рішення відповідач дізнався у день ознайомлення з матеріалами справи у суді. Відповідач не був присутній при проголошенні заочного рішення суду та в загалі не знав про відкриття судового провадження за позовом позивача.

Ознайомившись з матеріалами справи відповідач дізнався, що банк (позивач) подав до нього позовну заяву про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Однак, між позивачем та відповідачем вже раніше існував спір та у провадженні суду вже розглядалася справа із спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, в якій у задоволенні позовних вимог було відмовлено в повному обсязі.

З наведених обставин відповідач подав заяву про перегляд заочного рішення суду.

Заяву про перегляд заочного рішення судом задоволено, скасовано заочне рішення та призначено справу до розгляду за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою суду провадження у справі за позовом Акціонерного товариства комерційнийбанк «ПриватБанк»до відповідача про стягнення кредитної заборгованості закрито.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Заява про перегляд заочного рішення з посиланням на судові рішення”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.