ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про пришвидшення розгляду адміністративної справи

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 1
Формат:
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

За позовом позивача ухвалою Окружного адміністративного суду відкрито провадження у справі та вирішено здійснити розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Відповідно до ч.1 статті 258 Кодексу адміністративного судочинства суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

З моменту відкриття провадження пройшло більше 5-ти місяців, тобто були порушенні строки, передбачені ст. 258 Кодексу адміністративного судочинства.

За цією ситуацією пропонуємо зразок про прискорення розгляду адміністративної справи.

МОЄ ПРАВО

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Заява про пришвидшення розгляду адміністративної справи”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.