ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір франчайзингу з метою успішного збуту товарів та послуг на ринку

285.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Зразок договору франчайзингу з метою успішного збуту товарів та послуг на ринку

Особливості умов договору.

За цим договором ЛІЦЕНЗІАТ зобов’язується за використання пакета послуг виплачувати ЛІЦЕНЗІАРУ винагороду у відсотках від запланованого обсягу діяльності спільно організованого виробництва зі збутом виробів, які є предметом Договору. Початкова винагорода покриває витрати ЛІЦЕНЗІАРА у відсотках.

ЛІЦЕНЗІАТ зобов’язаний виплачувати ЛІЦЕНЗІАРУ й поточну винагороду (комісійні), яка покриває витрати на технічну допомогу, послуги по збуту готових виробів та послуги пов’язані з організацією праці та виробництва, передбачені інвестиційною програмою договору.

ЛІЦЕНЗІАТ відшкодовує економічно обґрунтовані, фактично здійснені витрати за навчання кадрів.

З метою успішної господарської діяльності сторони в цьому договорі створюють спільний орган господарської діяльності, який є органом паритетного складу, а голова призначається із числа осіб, яких називає ЛІЦЕНЗІАТ.

Компетенція, спосіб роботи та прийняття рішень спільним органом будуть врегульовані у спеціальному додатку до Даного Договору та робочій інструкції, яку спільний орган приймає за згодою сторін.

Сторони за цим договором домовились, що всі спірні питання вони будуть намагатися попередньо вирішувати дружнім шляхом на базі пропозицій спільного органу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір франчайзингу з метою успішного збуту товарів та послуг на ринку”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.