ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір комерційної концесії (фрайчайзингу) кав’ярні

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Даний зразок договору комерційної концесії (фрайчайзингу) кав’ярні містить досить широкий обсяг прав та обов’язків правоволодільця та користувача, за договором  правоволоділець зобов’язується надати користувачу комплекс прав та послуг, що складається з технічної і комерційної інформації, рекламної атрибутики, ноу-хау, рецептур, технологій для створення підприємства кав’ярні, а користувач зобов’язується, суворо дотримуючись вимог та рекомендацій правоволодільця, створити підприємство кав’ярні. Договором передбачено контроль фінансової звітності, якості продукції (послуг), що надаються користувачем. Зразок може бути використаний як для франчайзингу кав’ярні, так і для будь-якого іншого підприємства громадського харчування (при внесенні деяких змін).

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір комерційної концесії (фрайчайзингу) кав’ярні”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.