ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір поставки умовах FCA (франко – перевізник) Інкотермс 2020

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір поставки умовах FCA (франко – перевізник) Інкотермс 2020

 

договір поставки
Світ документів – онлайн

 

Даний зразок договору відповідає чинному законодавству України та є актуальним для використання у поточному році.

За цим зразком договору поставки вентиляційного обладнання поставляється обладання покупцю  найменування та вартість якого зазначається у рахунку-фактурі. 

Даний зразок договору складається з наступних розділів:

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
  2. СТРОКИ ТА ПОРЯДОК ПОСТАВКИ ТОВАРУ
  3. ВАРТІСТЬ ДОГОВОРУ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
  4.  ПРИЙОМ ТОВАРУ ТА ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ
  5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
  6.  ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
  7. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
  8.  ЗАКЛЮЧНІ УМОВИ
  9. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН

Умова поставки FCA (Free Carrier) є найбільш часто використовуваним терміном Інкотермс (практично 40% міжнародних торгових контрактів укладається з цим правилом), оскільки він дуже гнучкий і універсальний. Основними перевагами базису FCA є – застосування будь-якого виду транспорту і використання будь-якого місця доставки товару, який знаходиться в країні продавця. Це може бути магазин, склад, морський порт, аеропорт, або просто адреса продавця. В даний час проводиться аналіз з метою поділу базису FCA на два терміни в Інкотермс 2020 року – один для наземної доставки, а інший для морських контейнерних поставок.

Що таке Франко перевізник (Free Carrier)?

Термін «Free Carrier» («Франко перевізник» або дослівно «Вільний перевізник») означає поставку продавцем товару в зазначеному місці перевізнику, якого вказав покупець. Під словом «Перевізник» розуміється будь-яка особа, яка на підставі договору перевезення зобов’язується здійснити або забезпечити здійснення перевезення товару залізницею, автомобільним, повітряним, морським і внутрішнім водним транспортом або комбінацією цих видів транспорту. Якщо покупець призначає іншу особу, ніж перевізник, прийняти товар, то продавець вважається виконав свої зобов’язання щодо поставки товару з моменту його передання такій особі. Також покупець може самостійно, власним транспортом здійснити доставку товару, без укладення договору перевезення. Базис поставки FCA може бути використаний під час перевезення будь-яким видом транспорту, включаючи змішані перевезення.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір поставки умовах FCA (франко – перевізник) Інкотермс 2020”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.