ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання протиправної бездіяльності та зобов’язання вчинити дії (з посиланням на судові рішення)

285.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 11
Кількість файлів:1
Перелік документів:2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Обставини справи: Між позивачем (вкладником) та ПАТ «Банк Михайлівський» був укладений договір про передачу через  ПАТ «Банк Михайлівський» у власність ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» грошових коштів. Зазначені грошові кошти ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» були перераховані на поточний рахунок вкладника у ПАТ “Банк Михайлівський”. Ліквідатор  ВГФО ПАТ “Банк Михайлівський” відмовив вкладику включити його до переліку вкладників.

Предмет позову: – Зобов’язати уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» подати до ФГВФО додаткову інформацію щодо позивача – як вкладника ПАТ «Банк Михайлівський», який має право на відшкодування коштів за рахунок ФГВФО за договором банківський «поточний рахунок для обслуговування строкового вкладу (депозит)».

Суд першої інстанції позов задовольнив. Відповідач подав апеляційну скаргу на Постанову окружного адміністративного суду. Апеляційний суд відмовив в задоволенні апеляційної скарги.

У даному файлі знаходиться:

– позовна зава за новим КАСУ;

– позовна заява з посиланням на Постанову Окружного адміністративного суду та Постанову апеляційного адміністративного суду.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про визнання протиправної бездіяльності та зобов’язання вчинити дії (з посиланням на судові рішення)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.