ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про зобов’язання вчинити певні дії, закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Обставини справи:

Постановою державного виконавця ВДВС відкрито виконавче провадження на підставі виконавчого листа, виданого судом про стягнення з позивача заборгованість за договором.

Постановою державного виконавця ВДВС накладено арешт на майно боржника та оголошення заборони на його відчуження.

Постановою державного виконавця ВДВС був повернутий виконавчий документ стягувачеві на підставі п.2 ч.1 ст.47 Закону України “Про виконавче провадження”.

Згодом постановою державного виконавця ВДВС було відкрито повторно виконавче провадження за цим же виконавчим документом.

Постановою державного виконавця ВДВС накладено арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження.

Постановою державного виконавця ВДВС був повторно повернутий виконавчий документ стягувачеві на підставі п.2 ч.1 ст.47 Закону України “Про виконавче провадження”.

Арешти які були накладені постановами державних виконавців не були зняті, однак, борг за виконавчим документом був сплачений в повному обсязі.

Предмет позову:

Зобов’язати Відділ державної виконавчої служби закінчити виконавчі провадження шляхом винесення постанов про закінчення виконавчих проваджень.

Зобов’язати Відділ державної виконавчої служби зняти арешти з майна, що накладені постановами, шляхом винесення постанов про звільнення всього майна, що належить позивачу з-під арешту.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про зобов’язання вчинити певні дії, закінчення виконавчого провадження та звільнення майна з-під арешту (з посиланням на постанову суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.