ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання бездіяльності вдділу державної виконавчої служби протиправною та зобов’язання звільнити успадкованого майна з під арешту (з посиланням на постанову суду)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 7
Перелік документів:2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Обстваини справи:

Під час оформлення спадкового майна позивач дізналася про те, що на все майно, яке належало померлому батьку накладений арешт.

ВДВС Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві відомвив позивачу у знятті арешту з майна, посилаючись на те, що перевіркою відомостей Автоматизованої системи виконавчих проваджень, встановлено, що в ВДВС відсутні відкриті виконавчі провадження, боржником  та також у спеціальному розділ АСВП відсутні відомості щодо перебування виконавчих проваджень відносно боржника у минулі періоди, оскільки повне внесення відомостей до Єдиного реєстру виконавчих проваджень почалось здійснюватися у 2007 році.

Предмет позову:

Визнання противоправною бездіяльність ВДВС Шевченківського РУЮ в м. Києві та зобов’язання Відділ державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у місті Києві зняти арешт з у сього майна.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про визнання бездіяльності вдділу державної виконавчої служби протиправною та зобов’язання звільнити успадкованого майна з під арешту (з посиланням на постанову суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.