ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про скасування рішення державної фіскальної служби в частині застосування умовного адміністративного арешту автотранспортного засобу

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Перелік документів:2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про скасування рішення державної фіскальної служби в частині застосування умовного адміністративного арешту автотранспортного засобу

Фабула справи:

Державним підприємством «СЕТАМ» Міністерства юстиції України  були проведені електронні торги по лоту  з реалізації автомобіля, який належав юридичній особі.

Згідно протоколу проведення електронних торгів ДП “СЕТАМ” з реалізації вищевказаного автомобіля позивача визначено переможцем торгів.

Приватним виконавцем був складений акт про проведені електронні торги з реалізації транспортного засобу, що є підставою для визнання права власності на автомобіль.  

При зверненні новим власником автомобілю (позивачем) до територіального сервісного центру МВС для реєстрації автомобіля на своє ім’я, позивачу було відмовлено у перереєстрації автомобіля, у зв’язку із наявністю на ньому  умовного адміністративного арешту майна юридичної особи, який був підтверджений рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду за заявою Головного управління ДФС у Дніпропетровській області (на підставі Рішення заступника начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області про застосування адміністративного арешту майна).

У позовній заяві позивач просить окружний адміністративний суд скасувати рішення заступника начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області про застосування адміністративного арешту майна платника податків боржника юридичної особи, в частині умовного адміністративного арешту автотранспортного засобу.