ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання протиправної бездіяльності та зобов’язання вчинити дії (з посиланням на постанову суду)

285.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 8
Кількість файлів:1
Перелік документів:2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Обставини справи: – Між позивачем та ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» був укладений депозитний договір (тип договору «Суперкапітал» (Новий).

ТОВ «Інвестиційно-розрахунковий центр» були достроково поверненні кошти за договором депозиту та перераховані на поточний рахунок позивача, відкритому у ПАТ «Банк Михайлівський».

Позивач звернувся з письмовою заявою до ліквідатора ВГФО ПАТ “Банк Михайлівський”  про включення його до переліку вкладників.

Позивачу було відмовлено в задоволенні заяви посилаючись на відсутність правових підстав для включення його до Переліку рахунків, за якими вкладники мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів.

Предмет позову: – Зобов’язати уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Михайлівський» подати до ФГВФО додаткову інформацію щодо позивача – як вкладника ПАТ «Банк Михайлівський», який має право на відшкодування коштів за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за договором банківський «поточний рахунок «Ощадний».

У даному файлі знаходиться:

– позовна зава за новим КАСУ;

– позовна заява з посиланням на Постанову Окружного адміністративного суду.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про визнання протиправної бездіяльності та зобов’язання вчинити дії (з посиланням на постанову суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.