Опис
Статут приватного підприємства з двома засновниками фізичними особами
Є запитання щодо змісту документу?
Задайте їх в нашому онлайн-чаті і отримайте відповідь протягом однієї доби.
Придбати зразок Протоколу установчих зборів про створення приватного підприємства (два засновника фізичні особи)>>>
Частина 1 113 статті Господарського кодексу України містить визначення приватного підприємства: ним визнається підприємство, що діє на основі приватної власності одного або кількох громадян, іноземців, осіб без громадянства та його (їх) праці чи з використанням найманої праці, або на основі приватної власності суб’єкта господарювання – юридичної особи.
З наведеного визначення слідує, що особливістю приватного підприємства, заснованого фізичною особою (фізичними особами), є можливість використання його власником (засновником) на свій розсуд як своєї, так і найманої праці, а тому іноді деякі автори ототожнюють приватне підприємство з фізичною особою – підприємцем, його засновником, який одночасно здійснює повноваження власності й управління підприємством. Поряд з цим власник приватного підприємства і засноване ним підприємство є самостійними і відмінними один від одного суб’єктами права власності і учасниками господарських правовідносин. Приватне підприємство як юридична особа є власником майна, переданого йому у власність засновником, тоді як власник приватного підприємства відповідно до ст. 167 ГК України володіє лише корпоративними правами щодо заснованого ним підприємства.
Партрнери: – Адвокатське бюро «Довженко та партнери”
Інформаційний портал – Моє право інформ – захист прав споживачів
Онлайн-сервіс юридичних документів – МОЄ ПРАВО
Інформаційнo-розважальний портал – Багато про все та богато
Онлайн платформа – Прямі інвестиції в бізнес
Онлайн платформа Englizzila курси английскої мови – онлайн-заняття з локальними вчителями, а також з носіями англійської мови.
Коментарі
Відгуків немає, поки що.