ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Трудовий договір про дистанційну (надомну) роботу

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Трудовий договір про дистанційну (надомну) роботу

Дистанционная работа.

Стрімкий розвиток інформаційних технологій привів до того, що кількість працівників, які реалізують трудову функцію поза межами приміщень роботодавця, щодня зростає.

Згідно з законопроектом № 3275 додержання письмової форми надалі є обов’язковим при укладенні трудового договору про дистанційну (надомну) роботу.

В законопроекті детально розписали в оновленій ст. 60 КЗпП про гнучкий режим робочого часу (ГРРЧ). Під ним розуміють форму організації праці, якою допускається встановлення режиму роботи, що є відмінним від визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку, за умови дотримання встановленої денної, тижневої чи на певний обліковий період (два тижні, місяць тощо) норми тривалості робочого часу.

ГРРЧ може встановлюватися за погодженням між працівником і роботодавцем на визначений строк або безстроково як при прийнятті на роботу, так і згодом. Але, зверніть увагу, на час загрози поширенню епідемії, пандемії та (або) на час загрози військового, техногенного, природного чи іншого характеру умова про дистанційну (надомну) роботу та ГРРЧ може встановлюватися у наказі (розпорядженні) роботодавця без обов’язкового укладення у письмовій формі трудового договору про дистанційну (надомну) роботу.

Законопроект № 3275прийнятий парламентом в турбо-режимі 30 березня, суттєво коригує й умови праці під час карантину.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Трудовий договір про дистанційну (надомну) роботу”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.