ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір зберігання майна на товарному складі та акт приймання-передачи майна на зберігання (1 варіант)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Перелік документів:2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Загальні питання зберігання врегульовані Главою 66 Цивільного кодексу України.

Предмет договору зберігання полягає в тому, що одна сторона (зберігач) зобов’язується зберігати річ, передану їй другою стороною (поклажодавцем), і повернути її у цілості (ст. 936 Цивільного кодексу, далі – ЦК). Договір зберігання укладається у простій письмовій формі без обов’язкового нотаріального посвідчення. Письмова форма договору вважається дотриманою, якщо факт приймання речі на зберігання зафіксовано документом, підписаним зберігачем: розпискою, квитанцією, іншим аналогічним документом (ч. 1 ст. 937 ЦК).

Договір складського зберігання є платним з огляду на закон, оскільки підприємство – товарний склад зберігає товар і надає послуги зі зберігання на принципах підприємницької діяльності (ч. 1 ст. 956 ЦК). А підприємницька діяльність – це господарська діяльність із метою отримання прибутку (ст. 42 ГК).

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір зберігання майна на товарному складі та акт приймання-передачи майна на зберігання (1 варіант)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.