ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Протокол загальних зборів учасників ТОВ про зміну адреси та затвердження нового статуту з додатком до протоколу – Статут ТОВ

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 32
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Діюче законодавство України оперує таким поняттям, як місцезнаходження юридичної особи. Так, згідно зі ст. 93 ЦК це фактичне місце ведення діяльності або розміщення офісу, з якого здійснюється щоденне керування діяльністю юрособи (як правило, знаходиться керівництво), а також управління та облік.

Із цього визначення випливає, що за місцезнаходженням юрособи повинне знаходитися його керівництво і в цьому місці повинен вестися облік. Однак діяльність підприємства може здійснюватися не тільки за його місцезнаходженням, але й за іншими адресами, наприклад за місцезнаходженням його відокремлених підрозділів (філій, торговельних точок і т. д.).

Де та як реєструється адреса офісу товариства

Згідно з п. 10 ч. 2 ст. 9 Закону № 755 місцезнаходження юрособи фіксується насамперед в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і громадських формувань (далі – ЄДР). Причому ще на етапі створення та держреєстрації юрособи.

Як відомо, при держреєстрації юрособа подає суб’єкту держреєстрації пакет документів, передбачений ст. 17 Закону № 755. І серед цих документів – Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи за формою 1, затвердженою Наказом № 3268. Саме в ньому вказується місцезнаходження юрособи. Після держреєстрації юрособи ці відомості потраплять до ЄДР.

Чи потрібно вказувати адресу (місцезнаходження) юрособи в її установчих документах?

Ні, на сьогодні це необов’язково.

Вимоги до змісту установчих документів юрособи викладено в ст. 88 ЦК. Так, відповідно до ч. 1 цієї статті в статуті товариства відображаються:

  • найменування юрособи;
  • органи управління товариством, їх компетенція;
  • порядок прийняття рішень органами управління;
  • порядок вступу в товариство та виходу з нього;
  • інші відомості, якщо додаткові вимоги до змісту статуту встановлено ЦК або іншим законом.

Отже, спеціальним законодавством можуть бути передбачені додаткові вимоги до змісту статутів певних організаційно-правових форм юросіб. Наприклад, для акціонерних товариств вони встановлені ст. 13 Закону № 514.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Протокол загальних зборів учасників ТОВ про зміну адреси та затвердження нового статуту з додатком до протоколу – Статут ТОВ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.