ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання бездіяльності протиправною, застосування наслідків завершення виконавчого провадження та скасування арешту з майна (з посиланням на постанову суду)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Кількість файлів:1
Перелік документів:2
Формат:
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Обставини справи: 

 

Предмет позову:

Визнати протиправною бездіяльність Відділу державної виконавчої служби Голосіївського районного управління юстиції у місті Києві щодо незастосування наслідків завершення виконавчого провадження.

Зобов’язати Відділ державної виконавчої служби Голосіївського районного управління юстиції у місті Києві застосувати наслідки завершення виконавчого провадження, а саме: вчинити дії на скасування арешту з майна, яке належить позивачу та заборони на його відчуження, який накладено на підставі постанови Відділу державної виконавчої служби Голосіївського районного управління юстиції у місті Києві.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про визнання бездіяльності протиправною, застосування наслідків завершення виконавчого провадження та скасування арешту з майна (з посиланням на постанову суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.